FAQ

Často kladené dotazy

Pokud právě přijímáme nové klienty (aktuální stav zjistíte na stránce kontaktu vedle provozní doby), jednoduše se u nás objednejte a v první návštěvě po vyšetření nebo ošetření podepíšete registrační formulář. Podmínkou pojišťoven je dodržet odstup od poslední návštěvy u předchozího lékaře, a to jsou 3 měsíce.
Pokud k nám jdete poprvé, objednejte se, prosím, telefonicky. Kontakt najdete na našich webových stránkách. U registrovaných pacientů je možnost objednávání také online, k tomu je třeba u nás zanechat vaší emailovou adresu.
Ano, spolupracujeme s pěti hlavními zdravotními  pojišťovnami VZP, OZP, VoZP, ZMPV, ČPZP.
Ano, snažíme se maximálně o bezbolestnou péči a možnost ošetření s použitím lokální anestezie je u nás samozřejmostí .
Ne, při vstupním vyšetření si zaznamenáme aktuální stav vašich zubů, podle kterého stanovíme léčebný plán . V případě potřeby je možné si kartu od předchozího lékaře vyžádat dodatečně po vaší první návštěvě u nás .
Ano, ošetřujeme děti každého věku.
Platba probíhá hotovostně, po domluvě je možné provést platbu bankovním převodem.
Po základním vyšetření stanovíme léčebný plán ošetření a vysvětlíme Vám možnosti a výhody či nevýhody jednotlivých způsobů ošetření. O cenové kalkulaci budete vždy informováni předem a společně s Vaším zubním lékařem si individuálně vyberete variantu ošetření pro Vás nejvhodnější.
Citlivost po ošetření bývá individuální, závislá na typu provedené léčby. Vše Vám bude vysvětleno v průběhu ošeření, pokud si nebudete jisti, zavolejte si k nám do ordinace.
Citlivost po vytržení zubu bývá zhruba týden, než se rána zahojí . V případě, že dojde k náhlému zhoršení stavu, je třeba kontaktovat lékaře .
Požádejte o zaslání nového hesla( ZDE). Následně se přihlašte do systému s novým heslem .
faq